Zavřít okno

Máte zájem o naše služby?

Máte zájem o naše služby? Napište nám a my se Vám obratem ozveme. Napište nám ve zkratce váš poždavek.

* ... Odesláním formuláře vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním poskytnutých údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Uvedené údaje budou použity pouze pro potřeby zajištění úvěru.

Nabízíme Vám zcela nezávaznou a bezplatnou konzultaci na téma „Aktuální nástrahy realitního trhu.“ Při této soukromé konzultaci zodpovíme všechny Vaše dotazy a vyvrátíme nebo potvrdíme Vaše obavy. Máte-li zájem o tuto limitovanou nabídku, vyplňte níže své kontaktní údaje. Do 24 hodin Vás budeme kontaktovat a nabídneme Vám nejbližší termín konzultace.

tlacitko
Bezplatná linka 800 888 957

MENU

Pomůžeme Vám s výběrem nemovitosti

Výběrem vše začíná, je známo, že ženy dají spíše na první pocity a muži řeší především technické stránky nemovitosti. Jsme třetí hlas, který objektivně posoudí všechna hlediska.

Nemovitost prověříme technicky i právně

Spolupráce se stavebními inženýry, architekty a především komplexní právní oddělení vám dodá jistotu, že nekoupíte "kostlivce ve skříni"

Vyjednáme skvělou cenu

Cena je základní faktor rozhodující o úspěšné transakci. Vyjednávání o ceně považujeme za páteř naší služby a jsme připraveni vám dokázat, že tato dovednost je vrchol našeho know-how.

Uzavřeme obchod k vaší spokojenosti

Realitní obchod zdaleka nekončí podpisem kupní smlouvy, následuje řízení o vkladu na katastru, předání nemovitosti, převody energií, daně atd.. Tím vším jsme prošli více než 500 krát a nic nás nepřekvapí.

Unikátní služba na trhu s nemovitostmi

Služba ZKONTROLUJTO je první svého druhu na realitním trhu. Od svého vzniku v roce 2012 obsloužila stovky spokojených  klientů a pomohla najít nové bydlení a investiční příležitosti zákazníkům napříč celou Českou republikou.

Prostředí realitního trhu v České republice se dá zcela bez nadsázky nazvat nepřehlednou džunglí. Tisíce zprostředkovatelů, tzv. realitních makléřů denně zápasí o nabídky nemovitostí a metody, jež k tomu používají, často jen těsně balancují na hraně zákona. Falešné nabídky neexistujících nemovitostí, nabídky bez oprávnění ke zprostředkování, lživé či zcela zavádějící údaje o nemovitostech včetně ceny. To je jen zlomek fíglů, které dnes praktikují zprostředkovatelé od těch tzv. garážových až po ty největší řetězce a sítě. Troufáme si říci, že známe zákulisí realitního trhu tak dobře, že tyto praktiky dokážeme včas rozpoznat a zabránit tak nejen ztrátě času a zbytečného úsilí, ale především zbytečným finančním nákladům.

 

Úspěšný obchodník s nemovitostmi a autor mnoha bestsellerů Robert Kiyosaki říká:
 

"Při koupi nemovitosti nikdy nevěřte makléři, který zastupuje prodávajícího a najměte si svého."

 

Jednoduché varování pana Kiyosaki zcela postihuje obsah služby ZKONTROLUJTO. V českém realitním prostředí se totiž mnozí domnívají, že realitní makléř působí jako nezávislý poradce obou stran obchodu, ten, který hasí vášně a vede jednání k úspěšnému konci. V praxi tomu tak ale není. Pravdou je, že realitní makléř vždy "zpívá píseň toho, koho chleba jí" tedy že u běžných realitních transakcí významně „kope“ za prodávající.


Pokud tedy chcete dosáhnout co nejvýhodnějších podmínek, neobejdete se bez svého zprostředkovatele, či chcete-li vyjednavače obchodu. Jednání v tomto režimu je vedeno zcela jinak, realitní makléř nabízející nemovitost si při setkání s takovým zástupcem prakticky nedovolí nic z ranku svých oblíbených metod, jež používá na kupce "laika". Jednání bývá bez zbytečných emocí, rychlé a korektní.


Závěrem nemůžeme opomenout to, co považujeme za absolutní přednost služby ZKONTROLUJTO a to je fakt, že zde platíte vždy a pouze za pozitivní výsledek. Jsme připraveni vás kdykoli otevřeně informovat o pochybnostech, které v souvislosti s obchodem zjistíme a to s vědomím rizika, že z obchodu sejde. Díky tomu si budete jisti, že jste své úspory vynaložili dobře a bezpečně.

 

Cenu za kompletní službu si proto účtujeme pouze za podmínky, že nemovitost opravdu koupíte a to vždy až po podpisu kupní smlouvy. V případě, že se rozhodnete z jakéhokoli důvodu nemovitost nekoupit, neplatíte žádné poplatky ani naše náklady.

 

 

[Přeskočit navigaci]

Vedení společnosti

Daniel Čep

Daniel Čep

Je expertem na vyhledávání a prověřování nejzajímavějších nabídek nemovitostí na realitním trhu....

JUDr. Oldřich Platil

JUDr. Oldřich Platil

obchodu s nemovitostmi se věnuje soustavně od roku 2004. Od roku 2010 ve vlastní obchodní...

Mgr. Robert Čep

Mgr. Robert Čep

má mnohaletou zkušenost s prací realitního makléře. Své zkušenosti s realitami získával již v 90....

Mgr. Martin Seidl

Mgr. Martin Seidl

patří ke zkušeným obchodníkům s nemovitostmi. V rámci Plzeňského kraje, kde působí, jeho rukama...

Jan Kratochvíl

Jan Kratochvíl

získal své obchodní dovednosti v realitní branži především na nelehkých kauzách. Dobře se vyzná v...

Zpět nahoru
SKRÝT