Zavřít okno

Máte zájem o naše služby?

Máte zájem o naše služby? Napište nám a my se Vám obratem ozveme. Napište nám ve zkratce váš poždavek.

* ... Odesláním formuláře vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním poskytnutých údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Uvedené údaje budou použity pouze pro potřeby zajištění úvěru.

Nabízíme Vám zcela nezávaznou a bezplatnou konzultaci na téma „Aktuální nástrahy realitního trhu.“ Při této soukromé konzultaci zodpovíme všechny Vaše dotazy a vyvrátíme nebo potvrdíme Vaše obavy. Máte-li zájem o tuto limitovanou nabídku, vyplňte níže své kontaktní údaje. Do 24 hodin Vás budeme kontaktovat a nabídneme Vám nejbližší termín konzultace.

tlacitko
Bezplatná linka 800 888 957

MENU

Pomůžeme Vám s výběrem nemovitosti

Výběrem vše začíná, je známo, že ženy dají spíše na první pocity a muži řeší především technické stránky nemovitosti. Jsme třetí hlas, který objektivně posoudí všechna hlediska.

Nemovitost prověříme technicky i právně

Spolupráce se stavebními inženýry, architekty a především komplexní právní oddělení vám dodá jistotu, že nekoupíte "kostlivce ve skříni"

Vyjednáme skvělou cenu

Cena je základní faktor rozhodující o úspěšné transakci. Vyjednávání o ceně považujeme za páteř naší služby a jsme připraveni vám dokázat, že tato dovednost je vrchol našeho know-how.

Uzavřeme obchod k vaší spokojenosti

Realitní obchod zdaleka nekončí podpisem kupní smlouvy, následuje řízení o vkladu na katastru, předání nemovitosti, převody energií, daně atd.. Tím vším jsme prošli více než 500 krát a nic nás nepřekvapí.

Pomůžeme Vám s výběrem nemovitosti

  • Poté, co detailně poznáme vaše představy, vám nabídneme nemovitosti, které budou odpovídat vašim kritériím. Budeme s vámi zároveň konzultovat všechny nabídky, které naleznete vy sami.

 

  • Kontrola aktuálnosti nabídky. Tisíce inzerovaných nemovitostí již nejsou aktuální, buď jsou prodané, nebo se již nenabízí. Realitkám to je často jedno. Někdy i prošlé nabídky nechávají viset na internetu, jen pro falešný dojem, že mají hodně práce. Ověříme za Vás, zdali je nemovitost stále k prodeji.

 

  • Vyhledání všech duplicitních nabídek téže nemovitosti na inzertních portálech. Často se stává, že jednu nemovitost nabízí několik realitních kanceláří. Máme prostředky, jak prověřit celý realitní trh. 

 

  • Historie nabídky a vývoj ceny. Zajímá Vás, jak dlouho se nemovitost nabízí a jak se v průběhu času měnila cena? Zdali jde o ležák, kde majitel neví, co za nemovitost chtít a jen zkouší štěstí? Dokážeme Vám tyto otázky zodpovědět!

 

  • Sjednání prohlídky. Dle vašich časových požadavků dohodneme prohlídku nemovitosti

 

  • Účast na prohlídce. Procházíme desítky nemovitostí týdně, proto víme, na co se zeptat a co vás bude při koupi zajímat. Pokud si to budete přát, půjdeme s vámi na prohlídku a vzneseme všechny dotazy důležité pro vaše rozhodování.

 

  • Okamžité vyhodnocení prohlídky. Při následné konzultaci zhodnotíme stav nemovitosti, lokalitu, cenu, investiční potenciál a další relevantní faktory ovlivňující výsledek jednání.

[Přeskočit navigaci]

Co nám napsali naši klienti?

Koupě bytu Praha - Nusle

Klientce, žijící dlouhodobě ve Skotsku, jsme zajišťovali koupi bytu v Praze - Nuslích. Výsledná sleva činila 6,6%.  

Koupě bytu Mariánské Lázně

Klientka se na nás obrátila s nejasnostmi ohledně koupě bytu v Mariánských Lázních. Na bytě vázla zástava a měl pozměněnou dispozici vzhledem ke...

Doporučujeme

 

Společnost INSTINKT REALITY funguje na principu budování regionálního zastoupení ve vlastních kamenných pobočkách, nejedná se franšízový koncept. V každé pobočce tedy dostanete stejně kvalitní služby, které jsou na vysoké úrovni. V této realitní kanceláři je dán zásadní zřetel právnímu zabezpečení realitní transakce. INSTINKT REALITY je již 3 roky členem dozorčí rady Realitní komory České republiky.

 

                     

Realitní kancelář působící v Praze a Středočeském kraji prokázala, že jejich tvrzení o profesionálním přístupu ke klientovi není pouhou prázdnou frází. S naším obchodníkem jednal osobně pan Král a vždy bez problémů vyhověl všem našim, někdy i nestandardním požadavkům. I díky tomu proběhl prodej nemovitosti ke spokojenosti všech zúčastněných. Za což jemu i jeho společnosti patří dík.  

Zpět nahoru
SKRÝT